Koniec roku szkolnego to czas na podziękowania dla nauczycieli
i czas na oddech od codziennych obowiązków.
Z tej właśnie okazji przygotowałam dwie kartki DL. Wykorzystałam, ponownie,
wykrojnik "znaczki" i do tego sporo naszych szkolnych tekturek.
i czas na oddech od codziennych obowiązków.
Z tej właśnie okazji przygotowałam dwie kartki DL. Wykorzystałam, ponownie,
wykrojnik "znaczki" i do tego sporo naszych szkolnych tekturek.
Kartka nie jest skomplikowana, ale ja bardzo lubię ten efekt.
Można fajnie bawić się papierem i szaleć z tekturkami.
Można fajnie bawić się papierem i szaleć z tekturkami.
Wykorzystałam:
Pozdrawiam prawie wakacyjnie !!








































