wtorek, 23 czerwca 2026

Słodkie „Dziękuję” na zakończenie roku szkolnego

 Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, wzruszeń
 i radosnego oczekiwania na upragnione wakacje.
To także idealny moment, aby podziękować nauczycielom za ich trud, 
cierpliwość, serce i wiedzę przekazywaną każdego dnia. 
Zamiast klasycznego bukietu kwiatów, w tym roku postawiłam na coś trwalszego
 i... zdecydowanie słodszego!
Przedstawiam Wam personalizowane czekoladowniki
czyli eleganckie, ręcznie robione etui na tabliczkę czekolady,
które przygotowałam jako podziękowanie dla wspaniałych pedagogów.
Na każdym z nich znalazło się miejsce na wyjątkowe, 
tekturkowe sentencje, które idealnie oddają misję zawodu nauczyciela.
W środku, obok kieszonki na czekoladę, umieściłam pełne wdzięczności, 
personalizowane życzenia od dzieci i ich rodziców. 
Urocze tekturki przedstawiające buźki chłopca i dziewczynki 
dodają wnętrzu dziecięcego, ciepłego uroku i przypominają, 
od kogo płynie to prosto z serca płynące podziękowanie.
 
  
Użyłam:
 
      

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia 😘 
marysJa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia