Hej :)
Dziecięce kartki to jakoś niezbyt moja ulubiona tematyka, ale zdarza mi się je robić.
Kartka na roczek Julka miała konkretne wytyczne. Kolory, samochód i jedynkę, więc wszystko co chciałam znalazłam w fabryce i powstała.
Postawiłam na sporą ilość tekturek i dzięki temu nie musiałam wymyślać czym ją zapełnić ;)
Ozdobiłam również pudełko. Zarówno w środku jak i na wierzchu.
Do tego błękit, beż i trochę lustrzanego błysku, tym razem w srebrnym wydaniu.
Do zrobienia kartki wykorzystałam:
Pozdrawiam










Brak komentarzy:
Prześlij komentarz