Hej, dziś przychodzę do was z inspiracją, którą robiłam z ogromną przyjemnością. Zmediowałam bazę ze sklejki - podwójną ramkę (jednak nie wykorzystałam tej wąskiej części). Zdecydowałam się na przyciągające połączenie niebieskiego oraz beżu i brązów.
Wykorzystałam:
pozdrawiam,









































