piątek, 12 lutego 2021

Dream without fear - mediowy panel

Hej, dziś przychodzę do was z inspiracją, którą robiłam z ogromną przyjemnością. Zmediowałam bazę ze sklejki - podwójną ramkę (jednak nie wykorzystałam tej wąskiej części). Zdecydowałam się na przyciągające połączenie niebieskiego oraz beżu i brązów.


Świetnie się bawiłam tworząc kompozycję składającą się z wielu warstw tekturek, metali i odlewów. Użyłam tym razem kilku listków z zestawu, który sama zaprojektowałam - są super dopełnieniem wielu prac.





Wykorzystałam:



pozdrawiam,

 

poniedziałek, 8 lutego 2021

Wcale (nie) męska kartka

 Witajcie kochani! Gdy usłyszałam, że przede mną stoi zadanie zrobienia kartki na 40 urodziny rockowej kobiety, to już w głowie miałam swój plan. Rock i metal grają w moich żyłach od dziecka. Dopytałam tylko o szczegóły, aby upewnić się jak bardzo mogę poszaleć. Ile stereotypowo kobiecych elementów muszę wpleść? Jaka była moja radość gdy usłyszałam, że ta kobieta to 100% rocka, bez żadnych kompromisów. Ale 40 urodziny ma się tylko raz. Koniecznie chciałam dodać do kartki jakieś błyszczące elementy. Oczywiście musiało być to srebro. I tu od razu mi się przypomniało jak Asia Ryba użyła niedawno w swoim kalendarzu folii do złoceń i kleju w pisaku. Ja użyłam srebrnej i czarnej folii. Ten efekt bardzo mi się podoba, bo można uzyskać nieregularne wytarte wzory. Dzięki zestawowi fabrykowych literek mogłam ułożyć napis "You Rock", co w języku angielskim oznacza "rządzisz!" ale jest jednocześnie ciekawą grą słów. Kartka na pierwszy rzut oka, wydaje się kartką dla mężczyzny, ale każda stuprocentowa rockowa babka poczuje jej klimat.





Do stworzenia kartki użyłam następujących fabrykowych produktów




Ściskam Was mocno!

Agata



niedziela, 7 lutego 2021

Smoczy przybornik na biurko

 Cześć.

Dzisiaj pokażę Wam męski przybornik na biurko, 
za który posłuży duża, alterowana puszka.
Na środku umieściłam dużego smoka, 
a pod nim i dookoła kilka tekturek Fabryki Weny.  
 








 Użyłam:
 
T102.png   T037.png
T135.png   T474.png
 
Miłego dnia!

piątek, 5 lutego 2021

To sobie pomediowałam!

 Mam ambitny plan robić co najmniej jedną kartkę w miesiącu. Wtedy, gdy nagle wyskoczy jakaś nagła okazja, będę przygotowana. Na pierwszy raz wybrałam styl vintage, romantyczne kwiatki i postanowiłam to wszystko udokumentować filmowo! Serdecznie zapraszam na seans - link do filmu zaraz za zdjęciami. 




Zapraszam na tutorial !


Miłego dnia!


Użyłam:


poniedziałek, 1 lutego 2021

Czyste złoto

Miał być niebieski, ale nie bardzo podobał mi się efekt końcowy.
Sięgnęłam po czerń i złoto, i teraz powiem, że jest ok ;) Sklejkowy
tag zmediowany, wypełniony odlewami, tekturkami „potraktowanymi”
złotym embossingiem. Do tego fajny tekst, idealny pod tą kolorystykę.
I kolejne doświadczenie mediowe za mną ;)












Wykorzystałam:



Pozdrawiam serdecznie

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia