piątek, 26 czerwca 2026

Koniec roku szkolnego

Koniec roku szkolnego to czas na podziękowania dla nauczycieli
 i czas na oddech od codziennych obowiązków.
Z tej właśnie okazji przygotowałam dwie kartki DL. Wykorzystałam, ponownie,
wykrojnik "znaczki" i do tego sporo naszych szkolnych tekturek.
Kartka nie jest skomplikowana, ale ja bardzo lubię ten efekt.
 Można fajnie bawić się papierem i szaleć z tekturkami.











Wykorzystałam:




Pozdrawiam prawie wakacyjnie !! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia